background

Neoplus Outlet ve Yaşam Merkezi

Neoplus Outlet ve Yaşam Merkezi

Neoplus Outlet ve Yaşam Merkezi

Neoplus Outlet ve Yaşam Merkezi

Günümüzde en popüler vakit geçirme ortamlarından olan alışveriş merkezleri, uluslararası alanda olduğu gibi ülkemizde de oldukça büyük oranda tercih edilmektedir. Özellikle Eskişehir’in en gözde alışveriş mekanlarından birisi olan Neoplus Outlet ve Yaşam Merkezi de bu alanda en popüler ortamlar arasında yer almaktadır. Eskişehir ilinin Tepebaşı bölgesinde bulunan alışveriş merkezi, pek çok çeşitli popüler ve global firmaları da bünyesinde barındırmaktadır. Gıdadan kıyafete, ayakkabıdan teknolojik aletlere kadar her çeşitli olanağa erişim sunan Neoplus Outlet ve Yaşam Merkezi, çok havadar ve şık iç ortam tasarımı ve mükemmel ambiyansı ile sektör bünyesinde popülaritesini korumaktadır.

Neoplus Outlet ve Yaşam Merkezi Nerededir?

Temel olarak Eskişehir’in Tepebaşı Çamlıca bölgesinde bulunan Neoplus Outlet ve Yaşam Merkezi, Gülperi Sokak üzerinde yer almaktadır. Oldukça modernize ve yenilikçi seviyede dış bina tasarımı ve seçkin içerikli yemek katı ile öne çıkan Neoplus Outlet ve Yaşam Merkezi çatısı altında;

  • Erkek, kadın ve çocuk müşteriler için seçkin içerikli kıyafet ürünleri satan mağazalar,
  • Zengin içerikli ve pek çok çeşitli Fast Food markalarından oluşan restoran katı,
  • Ayakkabı, cüzdan, gözlük, çanta gibi birçok çeşitli aksesuar satışı yapan mağazalar ve
  • Oldukça nezih ve havadar ortamlara sahip kafe ve restoran bölgelerini de barındırmaktadır.

Pek çok farklı profesyonel global firmaları da merkez bünyesinde barındırmakta olan alışveriş merkezi, 1 Nisan 2007 tarihinden beri ziyaretçilere açık şekilde hizmet vermektedir.

Neoplus Outlet ve Yaşam Merkezi Gezilecek Yerler

Bünyesinden pek çok çeşitli hipermarketler ve devasa bir çocuk oyun alanını ihtiva etmekte olan Neoplus Outlet ve Yaşam Merkezi, Eskişehir ve çevre iller için de en popüler ortamların başında gelmektedir. Ev dekorasyonundan ayakkabılara, kozmetik ürünlerinden oyuncaklara kadar her türlü ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabileceğiniz alışveriş bölgesi, yılın çeşitli dönemlerinde pek çok çeşitli tanıtımlara da ev sahipliği yapmaktadır. Ülkemizden ve dünyanın farklı bölgelerinden her kesime hitap eden global markaları da aynı çatı altında toplayan alışveriş merkezi, Eskişehir’in de en seçkin mekanları arasında yer almaktadır.