background

Espark Eskişehir Alışveriş Merkezi

Espark Eskişehir Alışveriş Merkezi

Espark Eskişehir Alışveriş Merkezi

Espark Eskişehir Alışveriş Merkezi

İnsanların gün içerisinde en çok vakit geçirdiği ortamlardan bir tanesi olarak öne çıkan alışveriş merkezleri, global çapta olduğu gibi ülkemizde de oldukça popüler gezilecek ortamların başında gelmektedir. Özellikle Eskişehir ilinin en gözde mekanlarından bir tanesi olan Espark  Eskişehir Alışveriş Merkezi de bu alanda en çok tercih edilen ortamlar arasında yer almaktadır. Eskişehir’in Tepebaşı mevkiinde yer alan alışveriş merkezi, pek çok çeşitli popüler ve global markaları da bünyesinde toplamış durumdadır. Ayakkabıdan kıyafete, yiyecek içecekten teknolojik aletlere kadar her türlü olanağa erişim sağlayabilme olanağı sunan Espark Eskişehir  Alışveriş Merkezi, oldukça şık iç mekân tasarımı ve şahane ambiyansı ile öne çıkmaktadır.

Espark Alışveriş Merkezi Nerededir?

Özellikle Eskişehir ilinin Tepebaşı Eski bağlar bölgesinde yer alan Espark Eskişehir Alışveriş Merkezi, Yılmaz Büyükerşen Bulvarı üzerinde bulunmaktadır. Oldukça yenilikçi dış bina tasarımı ve modernize yemek katı ile öne çıkmakta olan Espark Eskişehir Alışveriş Merkezi bünyesinde;

  • Ayakkabı, çanta ve cüzdan gibi çeşitli aksesuar satışı yapan mağazaları,
  • Seçkin içerikli ve her türlü hazır yemek şirketlerinden oluşan yemek katı,
  • Erkek, kadın ve çocuklar için pek çok çeşitli kıyafet ürün satan mağazaları ve
  • Gün içerisinde rahat bir şekilde oturabileceğiniz kafe ve restoran ortamlarını ihtiva etmektedir.

Pek çok çeşitli profesyonel global markaları da AVM çatısı altında ihtiva etmekte olan alışveriş merkezi, 2007 yılından beri ziyaretçilere açık haldedir.

Espark Eskişehir Alışveriş Merkezi Gezilecek Yerler

Temel olarak; 4 farklı kat, 150 adet mağaza ve 1100 araçlık 4 katlı otoparka sahip olan Espark Eskişehir Alışveriş Merkezi, özellikle Eskişehir ve çevre iller için de en çok tercih edilen gezi ortamlarının başında gelmektedir. Ev tekstilinden kozmetiğe, oyuncaktan spor kıyafetlerine kadar her türlü ihtiyacınızı oldukça kolay şekilde karşılayabileceğiniz alışveriş bölgesi, yılın bazı dönemleri çeşitli tanıtımlara da ev sahipliği yapmaktadır. Yediden yetmişe her kesime hitap eden envaiçeşit global markaları da AVM çatısı altında ihtiva eden alışveriş merkezi, Eskişehir ilinin de en gözde mekanları arasında yer almaktadır.